Učlani se!

Ukoliko ste zainteresirani da postanete članom* HUBS, to možete napraviti u 3 jednostavna koraka:

1. KORAK: Skinuti pristupnicu – Pristupnica-za-članstvo-hubs-nove

2. KORAK: Ispuniti pristupnicu

3. KORAK: Uplatiti članarinu na račun HUBS.a naveden u pristupnici , te potvrdu zajedno s pristupnicom poslati na info@hubs.hr

Iznosi članarine je 200,00 kn , a plača se  jednokratno za tekuču godinu.

*Redoviti članovi su svi oni pripremljeni odlukom Izvršnog odbora koji su svoju pristupnicu u elektronskom ili papirnatom obliku predali prije 31. svibnja 2016. Redovitim članom mogu postati punoljetni pridruženi članovi nakon najmanje godine dana članstva i dvije uplaćene godišnje članarine. Redovitim članom HUBS­a postaje se na temelju pisanog zahtjeva za prijem u redovno članstvo, a odluku o prijemu donosi Izvršni odbor na svojoj idućoj sjednici.

**Pridruženim članom udruge postaje se predajom popunjene pristupnice u papirnatom ili elektronskom obliku nakon 1. lipnja 2016.